C'EST UN ÉTABLISSEMENT PAKUN | PUISQUE 1951

Qui Sommes Nous

Qui Sommes Nous

Qui Sommes NousTarihçe

BAŞAK GIDA (KÜLHANBEYİ UN ) olarak 1951 yılında büyük hayallerle çıktığımız bu yolda her zaman başarı ve yüksek kalite hedefini ilke edinerek, ÇORLU-TEKİRDAĞ' da ve BAFRA-SAMSUN'da bulunan fabrikalarımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaya devam ediyoruz. Ayrıca Türkiye'nin ve dünyanın birçok noktasında bulunan geniş pazarlama ağımızla sizlerin her zaman yakınınızdayız.


BAFRA PAKUN bünyesinde, ülkemizin en kaliteli buğdaylarının yetiştiği Trakya'da bölgemize has en kaliteli buğdayları, uluslararası pazarlardan ithal ettiğimiz 1.sınıf buğdayları ve Anadolumuzun seçkin buğdaylarını kullanarak yakalamış olduğumuz kendimize has lezzetlerimizle yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda adından sıkça söz ettiren bir firma olmamızın onuru ve gururunu yaşıyoruz.


Yurtiçi pazarımızda :
Kurulduğumuzdan bu güne istikrarlı çıkışını sürdürerek ileri teknoloji ile birlikte dünya standartlarında mal ve hizmet üretimi yaparak bir dev haline geldik. Geniş ürün yelpazemizle her kesime hitap etmekteyiz. KÜLHANBEYİ SULTAN, SARI, CAN, ÇEŞİTLİK, ÇITIRI, BEYAZ, TAM BUĞDAY, TRABZON EKMEKLİK, PİDELİK-LAVAŞLIK ve TANDIRLIK gibi ürünlerimizle her türlü tüketici ve unlu mamül üreticilerine özel ürün yelpazemizle müşterilerimizin her zaman hizmetindeyiz.


Yurtdışı pazarımızda :
PAK FLOUR MILLS VE BAŞAK FLOUR MILLS markamızla başta : Birleşik Arap emirlikleri, lübnan, Sudan, Yemen, Angola, Benin, Sierra Leone, Madaskar, Togo, Burkina Faso, Gana, Tanzanya, Ruanda, Somali, Cibuti, Güney Afrika, Filipinler, Myanmar, Singapur, ABD, Venezuella, Maldivler, Dominik ve Norveç gibi ülkeler olmak üzere 3 kıtada 50'den fazla ülkeye ihracatlarımız artarak devam etmektedir. Konteyner yüklemelerimizi fabrikamızda kendi gözetimimizde özenle yapıyoruz.

Contact rapide

Signaler rapidement vos plaintes